Yunusemere Manisa Elektrik Kesintileri - Gediz Edaş

Yunusemere Manisa Elektrik Kesintileri

Gediz Edaş kurumu Manisa Yunusemere ilçesindeki elektrik kesintileri, periyodik bakım çalışmaları, son güncellemeler ve arıza düzeltmeleri hakkında detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır. Yunusemere ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik sorunlar, önceden planlanmış işler ve yoğun talep gibi çeşitli etmenler elektrik kesintilerine yol açabilir.

Gediz Edaş Yunusemere ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tarih Aralığı22.04.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerPELİTALAN ( PELİTALAN ARA SK. ), KARAYAĞCIHACILAR ( KARAYAĞCIHACILAR KÖYÜ İÇ YOLU ), KARAVELİLER ( KARAVELİLER KÖYÜ İÇ YOLU )
Tarih Aralığı22.04.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerMÜSLİH ( MUSLİH KÖYÜ İÇ YOLU MUSLİH MÜSLİH ), KARAKILIÇLI ( KARAKIŞIÇLI karakılıçlı sk KARAKILINÇLI KÖYÜ İÇ YOLU )
Tarih Aralığı22.04.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerÖRENCİK ( örencik sk ÖRENCİK KÖYÜ İÇ YOLU ), MOLLASÜLEYMANLI ( MOLLASÜLEYMANLI KÖYÜ İÇ YOLU MOLLA SÜLEYMANLI ), DEMİRCİ ( DEMİRCİ KÖYÜ İÇ YOLU DEMİRCİ DEMİRDİ )

Gediz Edaş Arıza Telefonu


Gediz Edaş Manisa Yunusemere ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Gediz Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Gediz Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Yunusemere elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.