Safranbolu Karabük Elektrik Kesintileri - Başkent Edaş

Safranbolu Karabük Elektrik Kesintileri

Başkent Edaş kurumu Karabük Safranbolu ilçesindeki elektrik kesintileri, bakım faaliyetleri, en son güncellemeler ve arıza çözümleri hakkında kapsamlı bilgiler aşağıda sunulmuştur. Karabük Safranbolu ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik aksaklıklar, önceden planlanmış işler ve yüksek talep gibi çeşitli nedenlerle elektrik kesintileri yaşanabilir.


Başkent Edaş Safranbolu ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Safranbolu ilçesi için elektrik kesintilerini Başkent Edaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.


Tarih Aralığı23.05.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak Bölgeler15 TEMMUZ MAHALLESİ, AKÇASU MAHALLESİ, AŞAĞI TOKATLI MAHALLESİ, ATATÜRK MAHALLESİ, BABASULTAN MAHALLESİ, BAĞLARBAŞI MAHALLESİ
Tarih Aralığı23.05.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerCEMALCAYMAZ MAHALLESİ, ÇAVUŞ MAHALLESİ, ÇEŞME MAHALLESİ, EMEK MAHALLESİ, ESENTEPE MAHALLESİ
Tarih Aralığı23.05.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerKARAALİ MAHALLESİ, KİRKİLLE MAHALLESİ, MUSALLA MAHALLESİ, YENİMAHALLE MAHALLESİ


Başkent Edaş Arıza Telefonu


Başkent Edaş Karabük Safranbolu ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Başkent Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Başkent Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Safranbolu elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.