Pervari Siirt Elektrik Kesintisi Öğrenme - Dicle Edaş

Pervari ilçesindeki elektrik kesintileri, birçok nedenle ortaya çıkabilir. Doğal afetler, özellikle şiddetli fırtınalar ve yağışlar, Pervari ilçesinde elektrik hatlarının zarar görmesine ve kesintilere neden olabilir. Dicle Edaş bakım çalışmaları ve elektrik altyapısındaki arızalar da kesintilere yol açabilir.

Kesinti bilgisi bulunmayan ilçelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pervari ilçesi için elektrik kesintilerini Dicle Edaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.

Tarih Aralığı21.03.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerAYDIN - AYVALIBAĞ - AŞAĞIAYVALIBAĞ(AYVALIBAĞ) - AŞAĞIBALCILAR - BELENOLUK - BENTKÖY - BERKEVİR - BEŞAN - DOĞANKÖY - DÜĞÜNCÜLER - EKİNDÜZÜ - GAZİ - GÖKBEL - GÖKBUDAK - GÖKÇEKORU - GÖLGELİ - GÖLKÖY - GÖZLÜKUYU - GÖZLÜKUYU(KARŞIYAKA) - GÜLEÇLER - GÜMÜŞÖREN - GÜZELBAĞ - KALE - KARADAYI - KARAMİK - KARASUNGUR - KARSIKAYA (KOY MERKEZI) - KESKİN - KIŞLACIK - KOCAÇAVUŞ - KUBİK - KÖPRÜÇAY - NARSUYU - ORMANCIK - ORMANDALI - PALAMUTLU - PINARBAŞI - SARIDAM
Tarih Aralığı21.03.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerBEŞAN - KARASUNGUR - KÖPRÜÇAY - PALAMUTLU - TOSUNTARLA - UMURLU - YUKARIEKİNDÜZÜ
Tarih Aralığı21.03.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerAYDIN - ŞAKİRAN - SARIYAPRAK - SOGUTONU - SÖKMEN - TAŞDİBEK - TOSUNTARLA - TUZCULAR - UMURLU - YENİAYDIN - YUKARIAYVALIBAĞ - YUKARIBALCILAR - YUKARIEKİNDÜZÜ - ÇATKÖY - ÇOBANÖREN - ÇUKURKÖY - ÜÇOYUK - ŞAKİRAN

Dicle Edaş Arıza Telefonu


Dicle Edaş Siirt Pervari ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Dicle Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Dicle Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Pervari elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.