Mucur Kırşehir Elektrik Kesintileri - Meram Edaş

Mucur Kırşehir Elektrik Kesintileri

Meram Edaş kurumu Kırşehir Mucur ilçesindeki elektrik kesintileri, rutin bakım çalışmaları, güncel güncellemeler ve arıza giderme çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgiler aşağıda sunulmuştur. Kırşehir Mucur ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik aksaklıklar, planlı çalışmalar ve yoğun talep gibi faktörler elektrik kesintilerine yol açabilir.


Meram Edaş Mucur ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mucur ilçesi için elektrik kesintilerini Meram Edaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.


Tarih Aralığı16.06.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerASMAKARADAM KÖYÜ, ASMA MEVKİİ, ASMAKARADAM KÖYÜ, TÜRKTUR MANTAR İŞLETMESİ MEVKİİ, KARAKUYU KÖYÜ, RIŞVAN MEVKİİ
Tarih Aralığı16.06.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerKURUGÖL KÖYÜ, BAHÇELİEVLER MEVKİİ, RAHMALAR KÖYÜ, AŞAGI RAHMALAR MEVKİİ, SEYFE KÖYÜ, YENİYAYLA MEZRASI
Tarih Aralığı16.06.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerYENİKÖY KÖYÜ, CAVLAKLAR MEZRASI, HAMİDİYE MAHALLESİ, DALAKÇI KÖYÜ, BAHÇECİK MEZRASI


Meram Edaş Arıza Telefonu


Meram Edaş Kırşehir Mucur ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Meram Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Meram Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Mucur elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.