Merkez Karaman Elektrik Kesintileri - Meram Edaş

Merkez Karaman Elektrik Kesintileri

Meram Edaş kurumu Karaman Merkez ilçesindeki elektrik kesintileri, periyodik bakım çalışmaları, son güncellemeler ve arıza düzeltmeleri hakkında detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır. Merkez ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik sorunlar, önceden planlanmış işler ve yoğun talep gibi çeşitli etmenler elektrik kesintilerine yol açabilir.

Meram Edaş Merkez ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tarih Aralığı22.04.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerCERİT KÖYÜ, ADAYSIZ MEVKİİ - ADAYSIZ KümeEvleri, ARAKÖY KümeEvleri, CERİT KÖYÜ, KAŞIKÇI MEVKİİ - KAŞIKÇI KümeEvleri
Tarih Aralığı22.04.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerCERİT KÖYÜ, MERKEZ MEVKİİ - CERİT MERKEZ KümeEvleri, DEĞİRMENBAŞI KÖYÜ - DEĞİRMENBAŞI KümeEvleri, İHSANİYE KÖYÜ, TOPALHACI CİFTLİĞİ MEVKİİ - TOPALHACI CİFTLİĞİ KümeEvleri
Tarih Aralığı22.04.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerELMADAĞI KÖYÜ, BAĞLIBÜK MEVKİİ - BAĞLIBÜK KümeEvleri, DAŞDIBI KümeEvleri, ELMADAĞI KümeEvleri

Meram Edaş Arıza Telefonu


Meram Edaş Karaman Merkez ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Meram Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Meram Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Merkez elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.