Merkez Karabük Elektrik Kesintileri - Başkent Edaş

Merkez Karabük Elektrik Kesintileri

Başkent Edaş kurumu Karabük Merkez ilçesindeki elektrik kesintileri, bakım faaliyetleri, en son güncellemeler ve arıza çözümleri hakkında kapsamlı bilgiler aşağıda sunulmuştur. Karabük Merkez ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik aksaklıklar, önceden planlanmış işler ve yüksek talep gibi çeşitli nedenlerle elektrik kesintileri yaşanabilir.


Başkent Edaş Merkez ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Merkez ilçesi için elektrik kesintilerini Başkent Edaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.


Tarih Aralığı23.05.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak Bölgeler100.YIL MAHALLESİ, 5000 EVLER 75.YIL MAHALLESİ, 5000 EVLER BAHÇELİEVLER MAHALLESİ, 5000 EVLER CUMHURİYET MAHALLESİ, ADATEPE MAHALLESİ
Tarih Aralığı23.05.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerKARTALTEPE MAHALLESİ, KAYABAŞI MAHALLESİ, KILAVUZLAR MAHALLESİ
Tarih Aralığı23.05.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerÖĞLEBELİ MAHALLESİ, SOĞUKSU MAHALLESİ, ŞİRİNEVLER MAHALLESİ


Başkent Edaş Arıza Telefonu


Başkent Edaş Karabük Merkez ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Başkent Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Başkent Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Merkez elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.