Merkez Edirne Elektrik Kesintileri - Trakya Edaş

Merkez Edirne Elektrik Kesintileri

Trakya Edaş kurumu Edirne Merkez ilçesindeki elektrik kesintileri, bakım faaliyetleri, en son güncellemeler ve arıza çözümleri hakkında kapsamlı bilgiler aşağıda sunulmuştur. Edirne Merkez ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik aksaklıklar, önceden planlanmış işler ve yüksek talep gibi çeşitli nedenlerle elektrik kesintileri yaşanabilir.


Trakya Edaş Merkez ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Merkez ilçesi için elektrik kesintilerini Trakya Edaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.


Tarih Aralığı19.05.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerBÜYÜKİSMAİLÇE KÖYÜ, DEĞİRMENYENİ KÖYÜ, DEMİRHANLI KÖYÜ, DOYRAN KÖYÜ, EKMEKÇİ KÖYÜ, ELÇİLİ KÖYÜ
Tarih Aralığı19.05.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerHASANAĞA KÖYÜ, HATİP KÖYÜ, HIDIRAĞA KÖYÜ, İSKENDER KÖYÜ, KARABULUT KÖYÜ, KARAKASIM KÖYÜ
Tarih Aralığı19.05.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerSUAKACAĞI KÖYÜ, TAYAKADIN KÖYÜ, UZGAÇ KÖYÜ, ÜYÜKLÜTATAR KÖYÜ, YENİKADIN KÖYÜ, YOLÜSTÜ KÖYÜ


Trakya Edaş Arıza Telefonu


Trakya Edaş Edirne Merkez ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Trakya Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Trakya Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Merkez elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.