Güçlükonak Şırnak Elektrik Kesintileri - Dicle Edaş

Güçlükonak Şırnak Elektrik Kesintileri

Dicle Edaş kurumu Şırnak Güçlükonak ilçesindeki elektrik kesintileri, rutin bakım çalışmaları, güncel güncellemeler ve arıza giderme çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgiler aşağıda sunulmuştur. Şırnak Güçlükonak ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik aksaklıklar, planlı çalışmalar ve yoğun talep gibi faktörler elektrik kesintilerine yol açabilir.


Dicle Edaş Güçlükonak ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güçlükonak ilçesi için elektrik kesintilerini Dicle Edaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.


Tarih Aralığı16.06.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerAĞAÇYURDU KÖYÜ, AKÇAKUŞAK KÖYÜ, AKDİZGİN KÖYÜ, BOYUNCUK KÖYÜ, ÇEVRİMLİ KÖYÜ, ÇOBANKAZANI KÖYÜ
Tarih Aralığı16.06.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerDAĞYELİ KÖYÜ, DAMLABAŞI KÖYÜ, DAMLARCA KÖYÜ, DEMİRBOĞAZ KÖYÜ, DÜĞÜNYURDU KÖYÜ, KOÇTEPE KÖYÜ
Tarih Aralığı16.06.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerORMANİÇİ KÖYÜ, SAĞKOL KÖYÜ, TAŞKONAK KÖYÜ, YAĞIZOYMAK KÖYÜ, YAĞMURKUYUSU KÖYÜ, YATAĞANKAYA KÖYÜ


Dicle Edaş Arıza Telefonu


Dicle Edaş Şırnak Güçlükonak ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Dicle Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Dicle Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Güçlükonak elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.