Ezine Çanakkale Elektrik Kesintileri - Uludağ Edaş

Ezine Çanakkale Elektrik Kesintileri

Uludağ Edaş kurumu Çanakkale Ezine ilçesindeki elektrik kesintileri, periyodik bakım faaliyetleri, güncel haberler ve arıza müdahaleleri hakkında aşağıda detaylı bilgiler verilmiştir. Çanakkale Ezine ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik arızalar, planlı işler ve yoğun talep gibi pek çok sebep elektrik kesintilerine neden olabilir.


Uludağ Edaş Ezine ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ezine ilçesi için elektrik kesintilerini Uludağ Edaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.


Tarih Aralığı24.07.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerCAMİKEBİR MAHALLESİ, CUMHURİYET MAHALLESİ, DANİŞMENT MAHALLESİ, GAZİ MAHALLESİ, HÜRRİYET MAHALLESİ, SEFERŞAH MAHALLESİ
Tarih Aralığı24.07.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerBALIKLI KÖYÜ, BELEN KÖYÜ, BOZALAN KÖYÜ, BOZELİ KÖYÜ, BOZKÖY KÖYÜ, ÇAMKÖY KÖYÜ
Tarih Aralığı24.07.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerTAŞTEPE KÖYÜ, TAVAKLI KÖYÜ, ULUKÖY KÖYÜ, ÜSKÜFÇÜ KÖYÜ


Uludağ Edaş Arıza Telefonu


Uludağ Edaş Çanakkale Ezine ilçesindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Uludağ Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Uludağ Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Ezine elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.