Elbistan Kahramanmaraş Elektrik Kesintileri - Akedaş

Elbistan Kahramanmaraş Elektrik Kesintileri

Akedaş kurumu Kahramanmaraş Elbistan ilçesindeki elektrik kesintileri, bakım faaliyetleri, en son güncellemeler ve arıza çözümleri hakkında kapsamlı bilgiler aşağıda sunulmuştur. Kahramanmaraş Elbistan ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik aksaklıklar, önceden planlanmış işler ve yüksek talep gibi çeşitli nedenlerle elektrik kesintileri yaşanabilir.


Akedaş Elbistan ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Elbistan ilçesi için elektrik kesintilerini Akedaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.


Tarih Aralığı19.05.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerBALIKÇIL MAHALLESİ, BATTALGAZİ MAHALLESİ, BEŞTEPE MAHALLESİ, BEYYURDU MAHALLESİ
Tarih Aralığı19.05.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerDOĞAN MAHALLESİ, ELDELEK MAHALLESİ, ELMALI MAHALLESİ, ESENTEPE MAHALLESİ, EVCİHÜYÜK MAHALLESİ, FAKIOĞLU MAHALLESİ
Tarih Aralığı19.05.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerKÖPRÜBAŞI MAHALLESİ, KÖRÜCEK MAHALLESİ, KÖSEYAHYA MAHALLESİ, KÖŞK MAHALLESİ, KÜÇÜKYAPALAK MAHALLESİ


Akedaş Arıza Telefonu


Akedaş Kahramanmaraş Elbistan ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Akedaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Akedaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Elbistan elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.