Darende Malatya Elektrik Kesintileri - Fırat Edaş

Darende Malatya Elektrik Kesintileri

Fırat Edaş kurumu Malatya Darende ilçesindeki elektrik kesintileri, rutin bakım çalışmaları, güncel güncellemeler ve arıza giderme çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgiler aşağıda sunulmuştur. Malatya Darende ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik aksaklıklar, planlı çalışmalar ve yoğun talep gibi faktörler elektrik kesintilerine yol açabilir.


Fırat Edaş Darende ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Darende ilçesi için elektrik kesintilerini Fırat Edaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.


Tarih Aralığı16.06.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerAŞAĞIULUPINAR MAHALLESİ, AYVALI MAHALLESİ, BALABAN MAHALLESİ, BARINDIR MAHALLESİ
Tarih Aralığı16.06.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerGAZİKÖY MAHALLESİ, GÖKÇEÖREN MAHALLESİ, GÖKYAR MAHALLESİ, GÖLLÜCE MAHALLESİ
Tarih Aralığı16.06.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerKARABACAK MAHALLESİ, KARABAYIR MAHALLESİ, KARAOĞUZ MAHALLESİ, KAVAK MAHALLESİ,KAYNAK MAHALLESİ


Fırat Edaş Arıza Telefonu


Fırat Edaş Malatya Darende ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Fırat Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Fırat Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Darende elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.