Çubuk Ankara Elektrik Kesintileri - Başkent Edaş

Çubuk Ankara Elektrik Kesintileri

Başkent Edaş kurumu Ankara Çubuk ilçesindeki elektrik kesintileri, bakım faaliyetleri, en son güncellemeler ve arıza çözümleri hakkında kapsamlı bilgiler aşağıda sunulmuştur. Ankara Çubuk ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik aksaklıklar, önceden planlanmış işler ve yüksek talep gibi çeşitli nedenlerle elektrik kesintileri yaşanabilir.


Başkent Edaş Çubuk ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çubuk ilçesi için elektrik kesintilerini Başkent Edaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.


Tarih Aralığı19.05.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerTUĞLA, YAZIR KÜME, CAN, TUĞRULBEY, ÇAĞRIBEY KÜME, BEŞEVLER, İKİPINAR, KUTUÖREN, AKÇALI, KIZILCA, BİNALİ YILDIRIM, GÜMÜŞYAYLA
Tarih Aralığı19.05.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerMUSA, BAKACAK, MERKEZ, KÖYÜN KENDİSİ, ORTA, MİKAİL, CELİ, GÖL, TOKLUKAYA, YOLÜSTÜ, YAYLA, ŞİŞMAN, ZAMBAK, GİBORU, APTİ, DANYA, MOLLA ÖMER, AMBARCIK, SERENLİ, KARŞI, YELE, ÖZLÜCE, MERKEL, KÜPOĞLU, AŞAĞI, AHA, PAZEN, İSKİR, MEYDAN, KÜLLÜ, OSMANOĞLU, ÇORBACI, KARACAKAYA, KÖK, ARTUKÇA, KAYARDI, DEMİR, ARALDI, KİREÇÇİK, ÇANAKÇI, DERE, DAYI, HOCA USTAOĞLU, YUKARI, KUŞBURNU, MUMRA, MÜEZZİN, KÖPRÜLÜ, İMAM, GÜRGENLİK, ŞAHNE, KAHYAOĞLU, SIRÇALIK, ALİ, SELİM, AŞAĞI KIŞLA, KAYAARKASI, ÇANDIR, MUSRAT, İLATA, BUDAK, KÖLE, SÖKÜCEK, ÇAKAL, AKPINAR, YUKARI KIŞLA, YENERİ, ŞİRVAN, HAMDİOĞLU
Tarih Aralığı19.05.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerGÖKÇEDERE, GÖKÇEDERE Sokak, YENİCE, YOL ÜSTÜ Sokak, GÖKÇEDERE, GÖKÇEDERE Sokak


Başkent Edaş Arıza Telefonu


Başkent Edaş Ankara Çubuk ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Başkent Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Başkent Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Çubuk elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.