Çıldır Ardahan Elektrik Kesintileri - Aras Edaş

Çıldır Ardahan Elektrik Kesintileri

Aras Edaş kurumu Ardahan Çıldır ilçesindeki elektrik kesintileri, rutin bakım çalışmaları, güncel güncellemeler ve arıza giderme çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgiler aşağıda sunulmuştur. Ardahan Çıldır ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik aksaklıklar, planlı çalışmalar ve yoğun talep gibi faktörler elektrik kesintilerine yol açabilir.


Aras Edaş Çıldır ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çıldır ilçesi için elektrik kesintilerini Aras Edaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.


Tarih Aralığı16.06.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerEŞMEPINAR,GÜVENOCAK,AŞAĞICANBAZ,YUKARICANBAZ,MAVİGÖL SOSYAL TESİSLERİ, DAMLICA,BAŞKÖY,BAŞKÖY HUDUT KARAKOLU, KARAKALE, TAŞDEĞİRMEN KÖYLERİ.
Tarih Aralığı16.06.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerKAYABEYİ KÖYÜ ,KAYABEYİ İÇME SUYU
Tarih Aralığı16.06.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerKARAYOLLARI , ZEYAPI İNŞAAT , SAZLISU KÖYÜ , SAZLISU KONAĞI , GÖLBELEN KÖYÜ ,GÖLEBAKAN KÖYÜ , GÖLEBAKAN TORAMAN , GÜVEN OCAK KÖY YAYLASI


Aras Edaş Arıza Telefonu


Aras Edaş Ardahan Çıldır ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Aras Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Aras Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Çıldır elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.