Çiçekdağı Kırşehir Elektrik Kesintileri - Meram Edaş

Çiçekdağı Kırşehir Elektrik Kesintileri

Meram Edaş kurumu Kırşehir Çiçekdağı ilçesindeki elektrik kesintileri, rutin bakım çalışmaları, güncel güncellemeler ve arıza giderme çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgiler aşağıda sunulmuştur. Kırşehir Çiçekdağı ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik aksaklıklar, planlı çalışmalar ve yoğun talep gibi faktörler elektrik kesintilerine yol açabilir.


Meram Edaş Çiçekdağı ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çiçekdağı ilçesi için elektrik kesintilerini Meram Edaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.


Tarih Aralığı16.06.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerACIKÖY KÖYÜ, AKBIYIKLI KÖYÜ, ALANKÖY KÖYÜ, B GRUBU MEVKİİ
Tarih Aralığı16.06.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerAŞAĞIHACIAHMETLİ KÖYÜ, KÜME 2 MEVKİİ, BEŞİKLİ KÖYÜ, IŞIKLAR KÜMESİ MEZRASI, HARMANPINAR KÖYÜ
Tarih Aralığı16.06.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerKÖSELİ BELDESİ, ÇİÇEK MAHALLESİ, OSMAN ŞEVKİ MAHALLESİ, TATBEKİRLİ KÖYÜ, ÇİFTLİK İŞLETMESİ MEVKİİ


Meram Edaş Arıza Telefonu


Meram Edaş Kırşehir Çiçekdağı ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Meram Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Meram Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Çiçekdağı elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.