Boztepe Kırşehir Elektrik Kesintileri - Meram Edaş

Boztepe Kırşehir Elektrik Kesintileri

Meram Edaş kurumu Kırşehir Boztepe ilçesindeki elektrik kesintileri, bakım faaliyetleri, en son güncellemeler ve arıza çözümleri hakkında kapsamlı bilgiler aşağıda sunulmuştur. Kırşehir Boztepe ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik aksaklıklar, önceden planlanmış işler ve yüksek talep gibi çeşitli nedenlerle elektrik kesintileri yaşanabilir.


Meram Edaş Boztepe ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Boztepe ilçesi için elektrik kesintilerini Meram Edaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.


Tarih Aralığı19.05.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerÇEVİRME KÖYÜ, ÇEVİRME MEVKİİ, ÇEVİRME KÖYÜ, ŞABABZADE ÇİFTLİĞİ MEVKİİ, ÇİĞDELİ KÖYÜ
Tarih Aralığı19.05.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerÇEVİRME KÖYÜ, ŞABABZADE ÇİFTLİĞİ MEVKİİ, HATUNOĞLU KÖYÜ, HATUNOĞLU YAYLA, KARACAÖREN KÖYÜ, YEŞİLYURT MEVKİİ
Tarih Aralığı19.05.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerYENİDOĞANLI KÖYÜ, MALYA T.İ.M. MEVKİİ, YENİDOĞANLI KÖYÜ, YENİ DOĞANLI MEVKİİ, ORTA MAHALLESİ


Meram Edaş Arıza Telefonu


Meram Edaş Kırşehir Boztepe ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Meram Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Meram Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Boztepe elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.