Beydağ İzmir Elektrik Kesintileri - Gediz Edaş

Beydağ İzmir Elektrik Kesintileri

Gediz Edaş kurumu İzmir Beydağ ilçesindeki elektrik kesintileri, periyodik bakım faaliyetleri, güncel haberler ve arıza müdahaleleri hakkında aşağıda detaylı bilgiler verilmiştir. İzmir Beydağ ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik arızalar, planlı işler ve yoğun talep gibi pek çok sebep elektrik kesintilerine neden olabilir.


Gediz Edaş Beydağ ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Beydağ ilçesi için elektrik kesintilerini Gediz Edaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.


Tarih Aralığı24.07.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerHALIKÖY ( OVACIK YAYLASI DAR OVACIĞI OVACIK YAYLASI KÜME EVLER OVACIK )
Tarih Aralığı24.07.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerCUMHURIYET, ATATÜRK MAHALLELERI TAMAMI, SANAYI SITESI, AKTEPE MAHALLLESI, HACIKIRLI, SOĞUKKUYU, MOLLA ÖMER MEVKII, BEYKÖY YOLU, ADAKÜRE YOLU, ÖDEMIŞ YOLU, BEYDAĞ CUMHURIYET ANADOLU LISESI, MEHMET OVALI, DEĞIRMENCI SÜT ÜRÜNLERI, ZINSAN DEMIR ÇELIK, İZMIR GENÇLIK-SPOR İL MÜD. BEYDAĞ SPOR TESISLERI, RNA İNŞAAT, HAYRULLAH YILDIRIM, RUHI SELEK ÖZEL TRAFOLARI VE CIVARLARI
Tarih Aralığı24.07.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerHALIKÖY, YAĞCILAR, ETI BAKIR ÖZEL TRAFOLAR, M. TELLI TARIMSAL, T. IŞIK TARIMSAL, A.KARADIŞ TARIMSAL GRUP SULAMALARI VE CIVARLARI


Gediz Edaş Arıza Telefonu


Gediz Edaş İzmir Beydağ ilçesindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Gediz Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Gediz Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Beydağ elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.