Ataşehir İstanbul Elektrik Kesintileri - Bedaş / Enerjisa

Ataşehir İstanbul Elektrik Kesintileri

Bedaş / Enerjisa kurumu İstanbul Ataşehir ilçesindeki elektrik kesintileri, rutin bakım çalışmaları, güncel güncellemeler ve arıza giderme çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgiler aşağıda sunulmuştur. İstanbul Ataşehir ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik aksaklıklar, planlı çalışmalar ve yoğun talep gibi faktörler elektrik kesintilerine yol açabilir.


Bedaş / Enerjisa Ataşehir ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası için elektrik kesintilerini kurum internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.

İstanbul Anadolu Yakası ilçesi için elektrik kesintilerini kurum internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.


Tarih Aralığı19.06.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerKÜÇÜKBAKKALKÖY, ALYAKUT, ŞERİF ALİ, DİLEK SABANCI, KURUDERE, AKDAĞ, GÜLNAZ
Tarih Aralığı19.06.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerKAYIŞDAĞI, NASIR, NURETTİN, NUSRET, BÜLENT, GÜLÇİN, NİHAT, HÜLYA, GÜLER, HİLAL, NERİMAN, ŞENOL, PEMBE GÜL, USLU, GÜLTEKİN, KÜÇÜK HAKANLAR, AKYAZI, CEYLAN, ATİLLA, EYLÜLÜM, MANSUR
Tarih Aralığı19.06.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerİÇERENKÖY, GÜLNAR, BAHADIR, KÜÇÜKBAKKALKÖY YOLU, POSTA, POSTACILAR, KAYIŞDAĞI, RAUF DENKTAŞ, KEVSER, KARSLI AHMET, KURTULUŞ, ŞEHİTLER CAMİİ


Bedaş / Enerjisa Arıza Telefonu


Bedaş / Enerjisa İstanbul Ataşehir ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Bedaş / Enerjisa düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Bedaş / Enerjisa ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Ataşehir elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.