Andırın Kahramanmaraş Elektrik Kesintileri - Akedaş

Andırın Kahramanmaraş Elektrik Kesintileri

Akedaş kurumu Kahramanmaraş Andırın ilçesindeki elektrik kesintileri, bakım faaliyetleri, en son güncellemeler ve arıza çözümleri hakkında kapsamlı bilgiler aşağıda sunulmuştur. Kahramanmaraş Andırın ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik aksaklıklar, önceden planlanmış işler ve yüksek talep gibi çeşitli nedenlerle elektrik kesintileri yaşanabilir.


Akedaş Andırın ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Andırın ilçesi için elektrik kesintilerini Akedaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.


Tarih Aralığı19.05.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerARIKLAR MAHALLESİ, BAŞDOĞAN MAHALLESİ, BEKTAŞLI MAHALLESİ, BEŞBUCAK MAHALLESİ, BOĞAZÖREN MAHALLESİ, BOSTANLI MAHALLESİ
Tarih Aralığı19.05.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerGÖKGEDİK MAHALLESİ, HACIVELİUŞAĞI MAHALLESİ, KABAAĞAÇ MAHALLESİ, KABAKLAR MAHALLESİ, KALEBOYNU MAHALLESİ
Tarih Aralığı19.05.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerPINARBAŞI MAHALLESİ, RİFATİYE MAHALLESİ, SUMAKLI MAHALLESİ, TATARLI MAHALLESİ


Akedaş Arıza Telefonu


Akedaş Kahramanmaraş Andırın ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Akedaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Akedaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Andırın elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.