Sulusaray Tokat Elektrik Kesintileri - Çamlıbel Edaş

Sulusaray Tokat Elektrik Kesintileri

Çamlıbel Edaş kurumu Tokat Sulusaray ilçesindeki elektrik kesintileri, periyodik bakım faaliyetleri, güncel haberler ve arıza müdahaleleri hakkında aşağıda detaylı bilgiler verilmiştir. Tokat Sulusaray ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik arızalar, planlı işler ve yoğun talep gibi pek çok sebep elektrik kesintilerine neden olabilir.


Çamlıbel Edaş Sulusaray ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sulusaray ilçesi için elektrik kesintilerini Çamlıbel Edaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.


Tarih Aralığı22.07.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerFATİH MAHALLESİ, GAZİOSMANPAŞA MAHALLESİ, MALUM SEYİT TEKKE MAHALLESİ, MENDERES MAHALLESİ
Tarih Aralığı22.07.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerALANYURT KÖYÜ, ALPUDERE KÖYÜ, ARPACIKARAÇAY KÖYÜ, BALIKHİSAR KÖYÜ, BALLIKAYA KÖYÜ, BAYAZIT KÖYÜ
Tarih Aralığı22.07.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerSARIYAPRAK KÖYÜ, SELİMİYE KÖYÜ, TEKKEYENİ KÖYÜ, UYLUBAĞI KÖYÜ


Çamlıbel Edaş Arıza Telefonu


Çamlıbel Edaş Tokat Sulusaray ilçesindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Çamlıbel Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Çamlıbel Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Sulusaray elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.