Horasan Erzurum Elektrik Kesintisi Öğrenme - Aras Edaş

Horasan ilçesindeki elektrik kesintileri, birçok nedenle ortaya çıkabilir. Doğal afetler, özellikle şiddetli fırtınalar ve yağışlar, Horasan ilçesinde elektrik hatlarının zarar görmesine ve kesintilere neden olabilir. Aras Edaş bakım çalışmaları ve elektrik altyapısındaki arızalar da kesintilere yol açabilir.

Kesinti bilgisi bulunmayan ilçelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Horasan ilçesi için elektrik kesintilerini Aras Edaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.

Tarih Aralığı21.03.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerAras Mahallesi, Eğertaşlar Özel TR, Mollaahmet Mahallesi, Yaylacık Mahallesi, Sekman Mahallesi, İğdeli Mahallesi, Hasanbey Mahallesi, İğdeli Mezrası, Kaynarca Mahallesi, Haydarlı Mahallesi, Hacıhalil Mezrası, Aşağı Eğertaş Mahallesi,Hacıhalil Mahallesi, Yukarı Eğertaş Mahallesi, Dellal Mezrası, Aşağı Aktaş Mahallesi, Ağıllı Mahallesi, Kumocakları ÖTR, Yeşilöz Mahallesi, Hakkının Mezrası, Yukarı Aktaş Mahallesi, Avea ÖTR, Vodafone ÖTR, Çığıllı Mezra, Turkcell ÖTR, Aras Su Kuyusu ÖTR, Eğertaşlar Verici ÖTR, Verici ÖTR, Dellalhanı Telsiz İstasyonu ÖTR, Yazılıtaş Yıldızlı Mezrası, Yeşilyurt Mahallesi, Yazılıtaş Mahallesi
Tarih Aralığı21.03.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerTurkcell ÖTR, Vodafone ÖTR, Trend İnş. ÖTR, Kantarkaya TR, Söğütlü TR, Camii Kebir TR, Karayıvat TR-1, Çiftlik TR, Okçular TR, Avea ÖTR, Sukuyusu ÖTR, Akkeran TR, Kumocakları ÖTR, Tavşancık Su Deposu ÖTR, Nuhoğlu Yol Şantiye ÖTR, Akdağlar ÖTR, Narmanlı GES, TCDD 1239 KM Hemzemin Geçidi ÖTR, Baloğlu GES-2, Tavşancık TR-1.
Tarih Aralığı21.03.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak Bölgelerİğdeli, Hacıhalil, Molla Ahmet, Yukarı Eğertaş, Aşağı Eğertaş, Hasanbey ,Kaynarca,Yeşilyurt Mahalleri ve İğdeli,Hacıhalil Mezraları

Aras Edaş Arıza Telefonu


Aras Edaş Erzurum Horasan ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Aras Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Aras Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Horasan elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.